
Påfyll: Fra innsikt til aksjon. Eksperimentering i 2023
Hvordan bør du jobbe med eksperimentering? Meld deg på frokostseminar torsdag 25. mai. Sammen med TV 2 og Optimizely gir vi deg påfyll av hvordan du best kan jobbe eksperimentdrevet.
Er du ansvarlig for en nettløsning? Som redaktør, webmaster eller netthandelsansvarlig? Geir Nodland, leder for kundeivaretakelse i Epinova, møter Sturla Lang, salgssjef og Country Lead for Siteimprove i Norge.
Er du også overveldet av alle støtteverktøyene og mulighetene som finnes i arbeidet med nett- og netthandelsløsninger? Betaler du for verktøy i dag som du sliter med å få utnyttet godt nok eller se en klar effekt av? Hva med ROI, er investering verdt det i effekt og tilbakeførte inntekter? Da er du sannsynligvis ikke alene.
Vi skal i denne episoden snakke litt om hvorfor og hvordan vi kan ta i bruk gode verktøy vi har tilgjengelig i dag.
Påfyll er en serie webinarer der vi tar en prat med spennende personligheter innenfor web, e-handel og omnikanal. Gjennom Påfyll ønsker vi å gi deg som jobber digitalt nye ideer ideer, nyttig inspirasjon og relevant innsikt.
Her finner du mer inspirasjon, ideer og tips om hvordan du får mest ut av din digitale plattform.
Hvordan bør du jobbe med eksperimentering? Meld deg på frokostseminar torsdag 25. mai. Sammen med TV 2 og Optimizely gir vi deg påfyll av hvordan du best kan jobbe eksperimentdrevet.
Start dagen hos oss i morgen, tirsdag 14. mars kl. 08:30 til 11:00. Da lanserer vi rapporten "Digital Handel 2023", og lærer av Nic Staeger - en av Sveriges råeste på e-handel.
I denne episoden prater Arild og Geir om at vedlikehold ofte ikke får det fokuset og budsjettet som trengs. Kan det skyldes selve begrepet "forvaltning"? Det er ikke dekkende nok!